Mobil Sohbet Giriş için Tıkla

Yeni Nesil Okey Sohbet

Ücretsiz Mobil Sohbet Sitesi

Mobil Hanem Sohbet

Yeni Nesil Okey Sohbet

Gerçek Okey Oynamak İster misiniz?

Yaklaşık 150 yıldır oynanan okey, artık dijital ortamın vazgeçilmezlerinden bir tanesi oldu. Özellikle geçtiğimiz 10 yıl içerisinde dijitalleşmenin artması ve insanların vakit geçirme alışkanlıkları değiştikçe 4 kişilik masa etrafından yavaş yavaş akıllı telefonlara geçtik. Hal böyle olunca insanların en fazla merak ettiği ve oynadığı okeyi daha iyi nerede oynayabiliriz? (Sorusu zihnimizde yer etti)

Okey Mekân

Okey oyunu her zaman keyifli olduğu gibi bir o kadar da zekâ gerektiren oyunlardan bir tanesidir. Okey 13. Yüzyılda dahi oynandığı tartışılıyor olsa da bilindiği tarihi 1930’lara kadar gelebiliyor. Okey oyununu domino ya da Mahjong oyunlarından sonra bir araya geldiği söylenir. Bu kadar eski bir tarihe sahip olan oyunu en iyi nerede oynayabiliriz?

Okey Oynama Siteleri

Okeymekan.com ile beraber kullanıcılarımızın yüzde 45’inin normal hayattan daha fazla zevk aldığını öğrendik. Bunu öğrendiğimizden bu yana okey oyna web sitemizi daha da geliştirebilmek için çalışıyoruz. Özellikle son ara yüz tasarımı ile beraber şans ve zekâ oyunları geliştiriyoruz. Okey her ne kadar tek amacı eğlence olsa da sadece yüksek zekâ kabiliyetine sahip olanlar oynayabilir… Peki, sen okey siteleri için hazır mısın?

Henüz Bir Yorum Yok

Yorum Ekle